Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Şirket haberleri
Hubei HYF Packaging Co., Ltd.
Ana sayfa ÜrünlerShrink Film Ruloları

45mic Pvc Shrink Film Ruloları

Çin Hubei HYF Packaging Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Hubei HYF Packaging Co., Ltd. Sertifikalar
Sizin nazik misafirperverliği için teşekkür ederiz. Firmanızın çok profesyonel, biz yakın gelecekte güzel bir işbirliği olacak.

—— Elane

Ben sohbet şimdi

45mic Pvc Shrink Film Ruloları

45mic Pvc Shrink Film Rolls
45mic Pvc Shrink Film Rolls 45mic Pvc Shrink Film Rolls 45mic Pvc Shrink Film Rolls 45mic Pvc Shrink Film Rolls 45mic Pvc Shrink Film Rolls

Büyük resim :  45mic Pvc Shrink Film Ruloları

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: HYF
Sertifika: ISO, SGS, etc.
Model numarası: HyF

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1000kg
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat paketi
Teslim süresi: 15-20 gün
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union, Paypal
Yetenek temini: aylık 600 ton
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: PVC tip: shrink film
kullanım: Ambalaj Filmi şeffaflık: Açık
İşlem türü: Şişmiş kullanım: Plastik Şişe Etiketi
Vurgulamak:

heat activated shrink film

,

shrink packaging film

 

Şişe Shrink Sleeve Etiketleri İçin 45mic Termal Isı Şeffaf PVC Shrink Film Ruloları

Plastik Şişe Etiketi için 45mic Termal Isı PVC Shrink Film Ruloları

 

PVC Heat Shrink Tubes, Films & Printed Sleeves are heat sensitive. PVC Isıyla Daralan Makaronlar, Filmler ve Baskılı Kılıflar ısıya duyarlıdır. It should be kept in its original packing at room temperature below 30 degrees, avoiding exposure to heat & direct sunlight. Isı ve doğrudan güneş ışığına maruz kalmaktan kaçınarak orijinal ambalajında ​​30 derecenin altında tutulmalıdır. Lay flat quality may deteriorate after long storage depends on film type, roll length Uzun süreli depolama film tipine, rulo uzunluğuna bağlı olarak düz kaliteyi bozabilir

& storage conditions. & depolama koşulları. Use the material within a period of 60 days from the date of dispatch Malzemeyi, sevk tarihinden itibaren 60 gün içinde kullanın

malzeme.

 

1. PVC Shrink Film Özellikleri

 

Malzeme PVC
Kalınlık 35Mic - 50 Mikrofon
Genişlik 390m - 1000mm
uzunluk 3000 metreye kadar
Renk Şeffaf ve müşteriler tarafından belirtilen herhangi bir renk
Paketleme Otomatik makine uygulaması için rulolar halinde veya manuel uygulama için birim başına teslim edilir

 

2. PVC Shrink Film Teknik Tarih Sayfası

 

45mic Pvc Shrink Film Ruloları 0

 

3. PVC shrink film Özellikleri


1) Mükemmel boyutsal kararlılık
2) Yüksek hızda bile mükemmel makine kabiliyeti makineler
3) Mükemmel basılabilirlik
4) Güçlü ve esnek filmler
5) Tamamen tozsuz
6) İyi Mürekkep ve Yapıştırıcı uyumluluğu
7) Düzgün ve Tutarlı Shrink özellikleri360 derece Baskılı Kollar / Etiketler için uygun grafikler
8) Tam vücut kılıf etiketleri, Promosyon paketleri, Çoklu paketler ve Dış müdahale belirgin kapaklar için tasarlanmış filmler
9) Manuel, Rulo beslemeli ve Shrink ambalaj etiketleri için uygundur

 

4. ürünlerimizin avantajları pvc shrink film

 

Shrink can increase the sales through improved Product display or improved quality. Shrink, gelişmiş Ürün ekranı veya geliştirilmiş kalite ile satışları artırabilir. The Shrinkage of the film provides good compactness for handling. Filmin büzülmesi, kullanım için iyi bir kompaktlık sağlar. The method of Shrink-wrap produces a minimum of waste packaging material which is easily disposed of. Shrink ambalaj yöntemi, kolayca atılan minimum atık ambalaj malzemesi üretir. Transparent wrapping has a psychological effect during handling to more care. Şeffaf sargı, daha fazla bakım için kullanım sırasında psikolojik bir etkiye sahiptir. Advantages Of Shrink Packaging: Shrink Ambalajın Avantajları:

 

1) Counter Fit:- Shrink Films readily conform to odd shapes and large sizes. 1) Sayaç Uyumu: - Shrink Filmler garip şekillere ve büyük boyutlara kolayca uyum sağlar. They are especially advantageous for products such as poultry, ham, cheese. Özellikle kümes hayvanları, jambon, peynir gibi ürünler için avantajlıdırlar. Also, the contoured fit can often increase store life and help maintain product quality. Ayrıca, konturlu uyum genellikle mağaza ömrünü uzatabilir ve ürün kalitesinin korunmasına yardımcı olabilir.

 

2) Düzgün Görünüm: - Filmin sıkılması gevşekliği, kırışıklıkları ortadan kaldırır ve ürün görünümünü arttırır.

 

3) Daha İyi Görünen Ekran: - Shrink filmler, bir karton, şeffaf bir taraf olarak, bir fırın tahtası veya tepsideki öğeleri tutmak için blister benzeri bir sargı olarak, iki veya daha fazla kenarı kaplayan bir film olarak kullanılabilir. bir çerçeve paketinin, bir overwrap olarak ve birçok ustaca kombinasyonda.

 

4) İmmobilizasyon: - Shrink Film, çizilmeye veya kırılmaya neden olabilecek harekete karşı bir veya daha fazla ürünü kilitleyebilir.

 

5) Product Suspension:- Shrink can provide a hammock sling to provide shock protection during shipment. 5) Ürün Süspansiyon: - Shrink, nakliye sırasında şok koruması sağlamak için bir hamak askısı sağlayabilir. Novel package display can also be Shrink Suspension. Yeni paket ekranı da Shrink Süspansiyon olabilir.

 

6) Grouping & Multi Packing:- Shrink can hold multiple or more products set in place. 6) Gruplama ve Çoklu Ambalaj: - Shrink birden fazla veya daha fazla ürünü yerinde tutabilir. Six pack beverages Cosmetics sets, kit parts and hitch like. Altı paket içecek Kozmetik setleri, kit parçaları ve aksama gibi. Premiums are some of the applications that use shrink. Prim ödemeleri shrink kullanan uygulamalardan bazılarıdır.

 

7) Functional Or Unique Construction:- Shrink Film can be employed as a structural or functional part of board or metal foil combination package. 7) Fonksiyonel veya Benzersiz Yapı: - Shrink Film, levha veya metal folyo kombinasyon paketinin yapısal veya fonksiyonel bir parçası olarak kullanılabilir. The high shrink energy of the film can provide gripping that in effect gives a package complete. Filmin yüksek büzülme enerjisi, aslında bir paketin tamamlanmasını sağlayan kavrama sağlayabilir.

 

5. PVC Shrink Film Kullanımı

 

1) Tüm vücut manşonları, shrink manşonlar ve dış müdahale bantları için

2) Sargı, basınca duyarlı ve roll-on shrink-on etiketler için

3) shrink-wrap çoklu paketler ambalaj Için

 

45mic Pvc Shrink Film Ruloları 1

6. bizim üretim hatları pvc shrink film

 

45mic Pvc Shrink Film Ruloları 2

8. PVC Shrink Film Ambalaj

 

45mic Pvc Shrink Film Ruloları 3

 

PVC Shrink Film 9. Shrink Sleeve Etiketler Faydaları

 

Shrink sleeve etiketlerinin faydaları çoktur ancak kolayca özetlenebilir: Artan Satışlar.

 

It is difficult to argue with the versatility of custom printed packaging and security seal labels rolled into one with added visual branding options. Ek görsel markalama seçeneklerine sahip özel baskılı ambalaj ve güvenlik mühür etiketlerinin çok yönlülüğü ile tartışmak zordur. From full body shrink sleeve labels to tamper-evident shrink bands to multi-pack or promotional shrink bands, we can provide you with the tools you need to help increase sales, market share, and consumer confidence in your brand. Tüm vücut büzüşmeli manşon etiketlerinden kurcalamaya açık büzülme bantlarına, çoklu paket veya promosyon büzülme bantlarına kadar, markanıza satışları, pazar payını ve tüketici güvenini artırmak için ihtiyacınız olan araçları sağlayabiliriz.

 

1) Görsel Markalaşma. Shrink sleeves can be custom printed with full-color photographic images that wrap 360 degrees around the entire container. Shrink sleeve'ler, tüm kabın etrafına 360 derece sarılan tam renkli fotoğraf görüntüleri ile özel olarak basılabilir. Without the space limitations of conventional labels, shrink sleeve labels allow for greater creativity in presenting brand identity, special promotions and product information. Geleneksel etiketlerin alan sınırlamaları olmadan, daralan makaron etiketleri marka kimliğini, özel promosyonları ve ürün bilgilerini sunmada daha fazla yaratıcılık sağlar. Revitalize an old brand by showing consumers that a product they thought they knew is worth another try. Tüketicilere, bildiklerini düşündükleri bir ürünün başka bir denemeye değer olduğunu göstererek eski bir markayı canlandırın.

 

2) Güvenlik Mührü. Tam gövdeli daralan manşon ayrıca, bir ürün kabı üzerinde kurcalamaya karşı koruma sağlayan bir güvenlik mührü olarak da çalışabilir ve bu da birden fazla etiket ve paketleme işleminin ihtiyacını ve masrafını ortadan kaldırır.

 

3) Tüketici güveni. Büzülme filminin doğal saydamlığını kullanarak, tüketicilerin paketin içeriğini görüntülemesini sağlayan net, baskısız bir pencere bölümü oluşturmak için ürününüze ekstra bir güven katmanı ekleyin.

 

4) Dayanıklılık. Shrink sleeve labels are reverse printed on transparent shrink film, sealing the inks safely behind 40-70 microns of clear film. Shrink sleeve etiketleri şeffaf shrink film üzerine ters basılır ve mürekkepler 40-70 mikron saydam filmin arkasına güvenle kapatılır. This means your graphics are protected from the scuffing, marring, or tearing traditional labels are exposed to during transport or while on the store shelves, ensuring your product packaging goes to market in pristine condition. Bu, grafiklerinizin taşıma sırasında veya mağaza raflarında geleneksel etiketlerin maruz kaldığı sürtünme, marring veya yırtılmaya karşı korunduğu, ürün ambalajınızın bozulmamış durumda piyasaya sürülmesini sağlar.

 

5) Sürdürülebilirlik. Shrink Sleeves are available in several environmentally friendly shrink films, including the fully biodegradable PLA, or polylactic acid, a corn-based biopolymer. Shrink Kılıflar, tamamen biyolojik olarak bozunabilir PLA veya mısır bazlı bir biyopolimer olan polilaktik asit dahil olmak üzere çevre dostu shrink filmlerde mevcuttur. Market your product as sustainable and appeal to an ever more environmentally conscious public. Ürününüzü sürdürülebilir olarak pazarlayın ve çevreye daha duyarlı bir halka hitap edin.

 

10. Ana Satın Alma Prosedürü

 

1) Sorgulama: e-posta, telefon görüşmesi, faks, Anında araçlar (Trademanager, MSN, Skype) ile bize ulaşın ve sorgunuzu bize bildirin.

2) Discussion: specify the items you desire, confirm specification; 2) Tartışma: istediğiniz öğeleri belirtin, özellikleri onaylayın; OEM/ODM consultation. OEM / ODM danışma.

3) Teklif: Teklif edilen ve kabul edilen fiyatlar.

4) sözleşme veya tartışma başına sipariş.

5) Her iki taraftaki kayıtların siparişini iki kez teyit etmek için sunulan Proforma fatura.

6) Ödeme yapıldı.

7) Sipariş düzenlememiz altında tamamlandı.

8) Sözleşmeli şartlara göre sevk edilen mallar.

9) Mallar sözleşmeli vadeye bağlı olarak yerel limana veya depoya ulaşır.

10) Destek ve yeniden sipariş verme.

 

11.Ticaret Koşulları

 

1) Ödeme: peşin% 30 T / T mevduat ödeme, denge sevkiyat öncesi T / T tarafından da ödenmelidir. 

2) BATI BİRLİĞİ, L / C.

3) üretim kurşun zamanı: 15-20 gün yatırıldıktan sonra ödeme.

4) Nakliye Yöntemleri: okyanus, demiryolu

5) FOB Nakliye Noktası: Wuhan / Şangay, anakara Çin

6) If you want to deal with EXW/CIF/CNF term instead of FOB, please specify. 6) FOB yerine EXW / CIF / CNF terimi ile ilgilenmek istiyorsanız, lütfen belirtin. Otherwise, FOB price will be quoted under inquiry. Aksi takdirde, FOB fiyatı sorgu altında alıntılanacaktır.

 

12. Hizmetlerimiz

 

1) bizim ürün ve fiyat ile ilgili sorgunuz 24 saat içinde cevap verilecektir.

2) iyi eğitimli ve deneyimli personel elbette İngilizce tüm sorularınıza cevap vardır.

3) Çalışma süresi: Pazartesiden cumaya 8:30 - 18:00 (UTC + 8).

4) OEM & ODM projects are highly welcomed. 4) OEM ve ODM projeleri son derece bekliyoruz. We have strong R&D team here to help. Yardımcı olmak için burada güçlü Ar-Ge ekibimiz var.

5) Bizimle olan iş ilişkiniz herhangi bir üçüncü tarafa gizli kalacaktır.

6) iyi satış sonrası hizmet sundu, lütfen sorunuz varsa geri dönün.

 

 

 

İletişim bilgileri
Hubei HYF Packaging Co., Ltd.

İlgili kişi: Carrie Zhou

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)