Mesaj gönder
Evde >

Hubei HYF Packaging Co., Ltd. Şirket Profili

Hubei HYF Packaging Co., Ltd.
Hakkımızda
Bizimle İletişim
86-027-83991169
Şimdi iletişime geçin
Hubei HYF Packaging Co., Ltd.
Hubei HYF Packaging Co., Ltd.
Hubei HYF Packaging Co., Ltd.
Hubei HYF Packaging Co., Ltd.
Hubei HYF Packaging Co., Ltd.
Hubei HYF Packaging Co., Ltd.
Hubei HYF Packaging Co., Ltd.
Şirket Detayları

Ana pazar:

Dünya çapında

İşletme Türü:

Üretici

Markalar:

HyF

Çalışan Sayısı:

50~300

Yıllık satış:

1000000-5000000

Kuruluş Yılı:

2005

Bilgisayarı dışa aktar:

70% - 80%

Tanıtım
HUBEI HYF PACKAGAING CO. Çin "Optik Vadisi" - Wuhan City bulunan 2005 yılından bu yana profesyonel bir üretici ve shrink film ve diğer ambalaj malzemeleri satışı .

HYF AMBALAJI 2011'den beri PETG (PET) shrink film üretmeye başlamış ve Almanya'dan (BRUCKNER) yılda 12.000 ton üretim kapasiteli TWO otomatik film üretim hatlarını piyasaya sürmüştür.

Bizim PETG (PET) shrink film shrink film, özellikle yüksek performanslı monoaxial ve biaxial streç shrink film kullanılan, % 70 üzerinde bir nihai büzülme oranı ile yeni bir yeşil plastik ambalaj malzemesi türüdür. PETG shrink film, yüksek kontrol edilebilir büzülme yeteneği, yüksek şeffaflık, yüksek parlaklık, yüksek mukavemet, düşük bulanıklık, düşük doğal büzülme ve mükemmel baskı performansı gibi özellikleri gösterir. Dahası, güvenli, geri dönüştürülebilir, yenilenebilir

ve çevre dostu, uluslararası çevre üretim standartlarına uygun.

Ayrıca, şimdi HYF PAKETİ yılda 8,000 ton üretim kapasitesine sahip birçok PVC üfleme makinesine sahipti ve ürünler güneydoğu Asya, Orta Doğu, Avrupa, Afrika ve Amerika Birleşik Devletleri'ne ihraç edildi ve ürünlerimizin kalitesi ve teknolojisi çok yüksek. global müşterilerimiz tarafından önerilir

W e "pazar kazanmak için kaliteli yenilik, iyi niyet yönetimi geleceği atıyor" ile uyumludur. felsefe, titiz ve titiz çalışma stili, yüksek maliyetli ürünler, birinci sınıf markanın yerli ambalaj malzemeleri oluşturmak için elimizden gelenin en iyisini yapın. Biz dost ve samimi işbirliği yapmak, tüm dünya ile parlak oluşturmak için hazırız!

Hizmet

HYF AMBALAJININ En İyi Hizmeti

Serbest Satış Öncesi Danışmanlık / Ücretsiz Örnek İşaretleme

HYF Ambalaj, 12 saat hızlı satış öncesi müdahale ve ücretsiz danışmanlık sunmaktadır. Müşterilerimiz için her türlü teknik destek mevcuttur.

Ücretsiz örnek yapma ve test kullanılabilir. Biz ücretsiz 200m örnek sağlayabilir, ancak navlun müşteriler tarafından karşılanmaktadır.

7-15 iş günü hızlı teslimat

Siparişiniz tarafımızdan sağlanır, hepinize hızlı teslimat yapmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Üretimin Sıkı Kalite Kontrolü
a) Hammadde kontrolü

Bizim loacl alanımızda, birçok hammadde üreticisi var ve onlarla iyi ilişkilerimiz var, onlardan büyük ve istikrarlı satın alma miktarımız var ve bize sağlam kaliteli malzeme sağlamayı garanti ediyorlar. Malzemenin üretiminden ve teslimatından yalnızca emin olmak için güvenli kaliteye sahip bir kişi düzenlediler.

b) Çalıştay
Artık yüksek sınıf tozsuz atölyelere sahibiz ve her işçi, klips kapakları ve ayakkabı kılıfları giymek zorunda kalıyor. Atölyeye girmeden önce hijyeni korumak için bir hava duşu odası var. Bu, çalışma ortamının temiz ve güvenli olduğundan emin olun.
   c) Kalite Kontrol
c1. Atölyede QC
Dört supevisors, ürünlerin kaliteyi karşıladığından emin olmak için kontrol edecek
c2. Ambalaj içinde QC
İşçiler paketlemeden önce paketlerin saç ve toz içerip içermediğini kontrol eder.
  d) Kalite şikayet ediyor

Herhangi bir müşteri kalite şikayetinde bulunursa, hizmet ekibimize iletiriz. Doğrudan fabrika müdürümüze rapor vereceklerdir. Genellikle 24 saat içinde üretim, satın alma ve paketleme departmanlarıyla bir toplantı yapacağız ve geri bildirim ve çözüm ile 48 saat içinde yanıt vereceğiz.

Shrink filmlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Sorularınızı e- postamıza bekliyoruz: alice@hyfpack.com ve sizinle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Güç: Pazar rekabet gücünün gücü, pazarda yansıyan dayanıklılık, kanıtlıyoruz.

Tutku: Markamızın zengin ruhu, takımın canlı, sağlam temeli, endüstri beklentileri, net hedef programlama, kendimize olan özgüveninden duyduğumuz tutkumuz.

Takım: Uzun yıllardır uluslararası iç ve uluslararası endüstri ve profesyonel beceriler ve profesyonel nitelikler, profesyonellik ve güçlü ve canlı pratikte uygulanmıştır.

Yetenek: İlk adımın kabiliyetini test etmeyi ve testin ikinci aşamasının kapasitesini test etmeyi, üçüncü adımın sonucunu vermemizi, adım adım teftişin doğrulanmasına izin vermemizi sağlar.

Vizyon: Sektörün önde gelen markaları, çalışanlarımız, ortaklarımız, tüketicilerimiz, saygılarımız ve sevgilerimizle marka olma hedefimizdir.

Akıl: Çalışanlara geri dönüşe değer veriyoruz, ortakların çıkarlarına da önem veriyoruz, her zaman tüketicilerin çıkarlarına dikkat ediyoruz, sosyal, çevresel katkılara daha çok önem veriyoruz.

Tarih

2005 - YUNMENG HT Teknoloji Geliştirme Ltd. Şti. Kuruldu.

Her türlü büzülme filmini üretmeye başladı

2006 - pazarların genişlemesi nedeniyle iki üretim hattının eklenmesi.

2007 - Ürünlerimiz iç piyasada yaygın olarak satılmaktadır.

2008 - küresel pazardan yararlanmak için kendi dış ticaret şirketimizi planlamak.

2009 - HUBEI YF PACKAGING MATERIALS CO., LTD.

Dış pazarlara PVC, PET / PETG, POF ve OPS shrink film vb. Satış yapmaya başladı.

2010 - Güney Asya pazarına girerken, ürünlerimizin yıllık satışları 3 milyon doları aştı.

2011 - PETG shrink film başarılı bir şekilde satıldı ve satışa sunuldu.

2012 - PETG shrink film dünya çapında satıldı ve ürünlerimizin kalitesi ve teknolojisi global müşterilerimiz tarafından şiddetle tavsiye edildi.

2013 - HUBEI YF, ölçek genişletme nedeniyle yeni ofis binasına taşındı.

2014 -   Kalifiye ürünlerimizi dünya genelinde daha fazla müşteriye sunmak için satış ekibimizi genişletmek.

2015 - HUBEI HYF PACKAGING CO., LTD adlı ikinci ticaret şirketini kurdu.

Shrink film satmaya devam ediyor ve metalize kağıt, holografik film ve baskı işlerini satmaya başlıyor.

2016 - Kararlı ve pürüzsüz bir gelişme.

2017 - Şirketimizin gelişim ihtiyaçları için satış ekibimizi tekrar genişletiyoruz.

2018 - BONSET'in lideri ve ekibiyle iletişim kurmak ve ürünler hakkında bilgi almak için firmamızı ziyaret edin.

Bizim takım

HYF Ekibi Sizleri Ağırlıyor!

HYF AMBALAJ , yüksek nitelikli profesyonel bir ekip için ilgili profesyonel üst düzey yetenek ve teknolojiyi bir araya getirir. Ar-Ge Depomuz, QC Depomuz, Satış Sonrası Servis Depomuz, Üretim Depomuz ve Satış Depomuz, işimizin genişletilmesi olarak, daha fazla arkadaş ağırlıyoruz.

Eğitim tüm üyeler için temel bir derstir ve yeteneklerimizi geliştirmemize yardımcı olacak çeşitli eğitimler düzenleyeceğiz ve yaşamın güzelliğini bulalım. Birlikte öğrendiğimiz ve birlikte çalıştığımız zamanı hazine ederiz.

"Şirket ürünü" için Satış Müdürü Tommy tarafından Eğitim

Yıl boyunca şirketimiz Noel Günü gibi ekiplerimizde farklı aktiviteler düzenleyecek, çalışmalarının yanı sıra renkli hayatlarının tadını çıkarabilecekler.

Şirketimiz ekip üyelerimizin doğum gününü kutlamak için bir parti düzenliyor, biz sadece takım değil, aynı zamanda aileleriz.

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Shrink Film Ruloları Tedarikçi. Telif hakkı © 2017-2024 shrinkfilmroll.com . Her hakkı saklıdır.