Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Hubei HYF Packaging Co., Ltd.
Çin Hubei HYF Packaging Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Hubei HYF Packaging Co., Ltd. Sertifikalar
Sizin nazik misafirperverliği için teşekkür ederiz. Firmanızın çok profesyonel, biz yakın gelecekte güzel bir işbirliği olacak.

—— Elane

Ben sohbet şimdi

PETG Shrink Film

büyük.img.alt
küçük.img.alt küçük.img.alt küçük.img.alt küçük.img.alt küçük.img.alt

Büyük resim :  PETG Shrink Film

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: HYF
Sertifika: ISO, SGS, etc.
Model numarası: HyF
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1000kg
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat paketi
Teslim süresi: 15-20 gün
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union, Paypal
Yetenek temini: AYLIK 18.000 TON
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: PVC tip: shrink film
Kalınlık: 30mic-70mic şeffaflık: Şeffaf
İşlem türü: Şişmiş kullanım: kol
Vurgulamak:

shrink packaging film

,

clear shrink film

Şişe Küçültme Etiketi için 40/45mic Şeffaf Üflemeli PVC / Döküm PETG Shrink Film

 

Tüketiciler daha karmaşık hale geldikçe ve daha yüksek grafik and visual appeal, packaged consumer goods manufacturers diversify into brands and brand line extensions. ve görsel çekicilik, ambalajlı tüketim malları üreticileri markalara ve marka yelpazesi uzantılarına dönüşmektedir. Shrink sleeve labels offer packaging technologists, designers, and brand managers Shrink sleeve etiketleri ambalaj teknolojisi uzmanları, tasarımcılar ve marka yöneticileri sunar yüksek kalite marka imajını ve tanınmasını destekleyen estetik.

The ability to label complex geometries offered by the seamed, reverse-printed heat shrink sleeve labels is not possible in any other label type. Eklenmiş, ters baskılı ısıyla daralan manşon etiketlerinin sunduğu karmaşık geometrileri etiketleme yeteneği başka hiçbir etiket türünde mümkün değildir. The HYF Shrink Film can be processed as shrink sleeves which offer the following: HYF Shrink Film, aşağıdakileri sunan shrink sleeve'ler olarak işlenebilir:

 

1) Tam 360 °, etrafına sarın, benzersiz bir marka imajı yaratan baştan ayağa vücut dekorasyonu1)
2) Rafta ürün etkisi sağlayan yüksek kaliteli grafikler
3) baskı itişme ve ürün direnci
4) Ek bilgi için en büyük alanı sağlayın - beslenme, kullanım, içerik, güvenlik vb.
5) Yenilikçi ve karmaşık konteyner geometrileri
6) Entegre kurcalama kanıtı
7) Konteyner ve için bariyer koruması
8) Konteyner duvarlarının güçlendirilmesi
9) Kırılmaların giderilmesi

 

HYF size sağlayabilir Büzülmeli PVC shrink film (% 45-52) ve PETG shrink film (% 60-% 70 ve% 70-78) amacıyla farklı müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için farklı şişeleri.

 

1. PVC Shrink Film ve PETG Shrink Film Için Giriş

 

Malzeme PVC Shrink Film PETG Shrink Film
Kısa Tanıtım PVC (polyvinyl chloride). PVC (polivinil klorür). PVC is the second most used plastic on the planet, behind polyethylene. PVC, polietilenin arkasında, gezegende en çok kullanılan ikinci plastiktir. PVC film has good shrinking qualities (generally between 40 and 52%), as well as clear and precise rendering, in addition to being very transparent. PVC film, çok şeffaf olmasının yanı sıra, iyi büzülme özelliklerine (genellikle% 40 ila 52 arasında) ve net ve hassas renderlemeye sahiptir. PETG (polyethylene terephthalate glycol). PETG (polietilen tereftalat glikol). PETG is more expensive than PVC, but it's the most resistant film with the highest shrinking capability (up to 78%). PETG PVC'den daha pahalıdır, ancak en yüksek çekme kapasitesine (% 78'e kadar) sahip en dayanıklı filmdir. It's characterized namely by its superior shine and excellent transparency. Üstün parlaklığı ve mükemmel şeffaflığı ile karakterizedir.
Şartname

1) Thickness: 20-80mic 2) Max. 1) Kalınlık: 20-80mic 2) Maks. Width: 1000mm 3) Shrinkage: 45%-52% Genişlik: 1000mm 3) Büzülme:% 45 -% 52

1) Kalınlık: 20-80mic 2) Genişlik: 450-1200mm 3) Büzülme:% 60 -% 70 ve% 70 -% 78
charaters 1) Mükemmel Şeffaflık 2) Düşük sıcaklıkta yüksek Büzülme Kapasitesi 3) Nem / Yağ Direnci 4) İyi Mekanik Özellikler 5) Mükemmel Elektriksel Yalıtım Özellikleri 6) Mükemmel Yazdırılabilirlik

1) Mükemmel basılabilirlik
2) Her şeyi kapsayan tasarım

3) Kristal Berraklığı
4) Yüksek büzülme oranı
5) Halojensiz *
6) Makine
Çalışılabilirle
7) Düşük karbonayak basmak

 

 

2. PVC Shrink Film ve PETG Shrink Film Için Özellikler

 

1) PVC Shrink Film

PETG Shrink Film 0

2) PETG Shrink filmi

 

A: HYF206MF

PETG Shrink Film 1

B. HYF206H

PETG Shrink Film 2

 

PVC Shrink Film ve PETG Shrink Film için 3. Shrink Eğrisi Karşılaştırma

 

PETG Shrink Film 3

4. PVC Shrink Film ve PETG Shrink Film Uygulama

 

PETG Shrink Film 4

5. bizim avantajları

 

PETG Shrink Film 5

 

6. PVC Shrink Film ve PETG Shrink Film Üretim Hatları

PETG Shrink Film 6

PETG Shrink Film 7

 

7. Shrink Sleeve Etiketleri Faydaları

 

Shrink sleeve etiketlerinin avantajları sayısız, ancak kolayca özetlenebilir: Artan Satışlar.

 

It is difficult to argue with the versatility of custom printed packaging and security seal labels rolled into one with added visual branding options. Ek görsel markalama seçeneklerine sahip özel baskılı ambalaj ve güvenlik mühür etiketlerinin çok yönlülüğü ile tartışmak zordur. From full body shrink sleeve labels to tamper evident shrink bands to multi-pack or promotional shrink bands, we can provide you with the tools you need to help increase sales, market share, and consumer confidence in your brand. Tüm vücut büzüşmeli manşon etiketlerinden belirgin büzülme bantlarını kurcalamak için çoklu paket veya promosyon büzülme bantlarına kadar, markanıza satışları, pazar payını ve tüketici güvenini artırmak için ihtiyacınız olan araçları sağlayabiliriz.

 

1) Görsel Markalaşma. Shrink kollu özel baskı yapılabilir tüm renkler photographic images that wrap 360 degrees around the entire container. tüm kabın etrafına 360 derece sarılan fotoğrafik görüntüler. Without the space limitations of conventional labels, shrink sleeve labels allow for greater creativity in presenting brand identity, Geleneksel etiketlerin alan sınırlamaları olmadan, daralan manşon etiketleri marka kimliğini sunmada daha fazla yaratıcılık sağlar özel promotions and product information. promosyonlar ve ürün bilgileri. Revitalize an old brand by showing consumers that a product they thought they knew is worth another try. Tüketicilere, bildiklerini düşündükleri bir ürünün başka bir denemeye değer olduğunu göstererek eski bir markayı canlandırın.

 

2) Güvenlik Mührü. Tam gövdeli bir büzülme kovanı, bir ürün kabı üzerinde kurcalamaya karşı koruma sağlayan bir güvenlik mührü olarak da çalışabilir;

 

3) Tüketici güveni. Büzülme filminin doğal saydamlığını kullanarak, tüketicilerin içeriği görüntülemesini sağlayan net, baskısız bir pencere bölümü oluşturmak için ürününüze ekstra bir güven katmanı ekleyin içeride paket.

 

4) Dayanıklılık. Shrink sleeve labels are reverse printed on transparent shrink film, sealing the inks safely behind 40-70 microns of clear film. Shrink sleeve etiketleri şeffaf shrink film üzerine ters basılır ve mürekkepler 40-70 mikron saydam filmin arkasına güvenle kapatılır. This means your graphics are protected from the scuffing, marring, or tearing traditional labels are exposed to during transport or while on the store shelves, ensuring your product packaging goes to market in pristine condition. Bu, grafiklerinizin taşıma sırasında veya mağaza raflarında geleneksel etiketlerin maruz kaldığı sürtünme, marring veya yırtılmaya karşı korunduğu, ürün ambalajınızın bozulmamış durumda piyasaya sürülmesini sağlar.

 

5) Sürdürülebilirlik. Shrink Sleeves are available in several environmentally friendly shrink films, including the fully biodegradable PLA, or polylactic acid, a corn based biopolymer. Shrink Kılıflar, tamamen biyolojik olarak bozunabilir PLA veya mısır bazlı bir biyopolimer olan polilaktik asit dahil olmak üzere çevre dostu shrink filmlerde mevcuttur. Market your product as sustainable and appeal to an ever more environmentally conscious public. Ürününüzü sürdürülebilir olarak pazarlayın ve çevreye daha duyarlı bir halka hitap edin.

 

8. SSS

1) Nasıl örnek alabilirim?
---- biz size sağlayabilir 200 m ücretsiz örnek, ama örnekleri taşımacılığı için navlun ödemek gerekir, navlun ağırlık ve ambalaj boyutu ve bölgenizde bağlıdır.
---- büyük rulo örnek gerekiyorsa, örnek ücreti ve numunenin ulaşım navlun ödenmesi gerekmektedir, navlun ağırlık ve ambalaj boyutu ve bölgenizde bağlıdır.

2) PVC / PETG shrink film için nasıl fiyat teklifi alabilirim?
---- Sorduğun için mutluyuz e-posta (alice@hyfpack.com) veya WhatsApp (008615327161968)! ! We can get started on building you a quote right away. Size hemen bir teklif oluşturmaya başlayabiliriz.

3) Fiyat teklifi alınarak hangi bilgiler sağlanmalıdır?
---- Kalınlık, genişlik, uzunluk, büzülme, miktar
---- ayrıntıları bilmiyorsanız, gereksinimlerinizi söyleyebilir, size bazı öneriler verebiliriz

4) HYF paketi PETG filmi nasıl küçültür?
---- Yatay şekilde paketliyoruz. Yatay paketleme the roll is wrapped with polyethylene film and set on plastic end boards. rulo polietilen film ile sarılır ve plastik uç levhalar üzerine yerleştirilir. The rolls are then strapped to each other and to the pallet. Rulolar daha sonra birbirlerine ve palete bağlanır. Finally, each pallet is then stretched wrapped prior to shipment. Son olarak, her palet sevkiyattan önce gerilir.

5) Film nasıl saklanmalıdır?
----Heat shrinkable film is unlike other film substrates. ---- Daralan film diğer film yüzeylerinden farklıdır. You must take care that the film is stored at or below the temperature suggested Filmin önerilen sıcaklıkta veya altında saklanmasına dikkat etmelisiniz. önlenmesi premature shrinkage from occurring. meydana gelen erken büzülme. Care must also be taken in storing the film after printing, and in shipping film to co-packers or end-users. Ayrıca, baskıdan sonra filmin depolanmasına ve filmin birlikte paketleyicilere veya son kullanıcılara gönderilmesine de dikkat edilmelidir. Some natural shrink information is provided for you on each specification sheet. Her bir şartname sayfasında sizin için bazı doğal büzülme bilgileri verilmektedir. This goes for all shrinkable film, but especially SBS (styrene) film, which is more susceptible to natural shrinkage issues. Bu, tüm büzülebilir film, özellikle de doğal büzülme sorunlarına daha duyarlı olan SBS (stiren) film için geçerlidir.

6) Shrink Sleeve Etiketleri Konteynerlere Nasıl Uygulanır?
----The two primary ways to apply shrink sleeve labels is machine shrunk and hand shrunk. ---- Shrink sleeve etiketlerini uygulamanın iki ana yolu makine daraltılmış ve el daraltılmış. Typically machine shrunk is used for larger batches, and hand shrunk is used for smaller ones. Tipik olarak daha büyük partiler için makine daralması kullanılır ve daha küçük olanlar için el daralması kullanılır. Hand shrinking requires a small hand-held heat gun to fit the sleeves onto the containers securely. Elle daralma, manşonları kaplara güvenli bir şekilde oturtmak için küçük bir el tipi ısı tabancası gerektirir.

7) Tüketiciler Neden Shrink Kollu İstiyor?
Tüketiciler için, paketleme dır-dir önemli differentiator when selecting a brand. marka seçerken farklılaştırıcı. Between 40-70 percent of purchasing decisions are made by the consumer on the store shelf. Satın alma kararlarının yüzde 40-70'i tüketici tarafından mağaza rafında verilmektedir. Studies have shown that shrink sleeves combined with contoured containers provide the highest potential for connection with consumers, perceived value, and increased brand loyalty. Çalışmalar, konturlu kaplarla birleştirilmiş büzülme manşonlarının tüketicilerle bağlantı, algılanan değer ve artan marka sadakati için en yüksek potansiyeli sağladığını göstermiştir.

 

9. Ticaret Koşulları

 

Ödeme: peşin% 30 T / T mevduat ödeme, denge shoule ayrıca sevkiyat öncesi ödenecek tarafından T / T. BATI BİRLİĞİ, L / C.

 

Üretim kurşun zamanı: 15-20 gün yatırıldıktan sonra ödeme.

 

Nakliye yöntemleri: okyanus, rainway

 

FOB Nakliye Noktası: wuhan/ shanghai, Çin toprakları

 

If you want to deal with EXW/CIF/CNF term instead of FOB, please specify. FOB yerine EXW / CIF / CNF terimi ile ilgilenmek istiyorsanız, lütfen belirtin. Otherwise, FOB price will be quoted under inquiry. Aksi takdirde, FOB fiyatı sorgu altında alıntılanacaktır.

 

10. Hizmetlerimiz

 

Bizim ürün ve fiyat ile ilgili sorgunuz 24 saat içinde cevap verilecektir.

 

İyi eğitimli ve deneyimli personel, tüm sorularınızı İngilizce olarak elbette cevaplamalıdır.

 

Çalışma zamanı: öğleden önce 8:30 - 06:00, Pazartesi - Cuma (UTC + 8).

 

OEM & ODM projects are highly welcomed. OEM ve ODM projeleri son derece bekliyoruz. We have strong R&D team here to help. Yardımcı olmak için burada güçlü Ar-Ge ekibimiz var.

 

Bizimle olan iş ilişkiniz herhangi bir üçüncü tarafa gizli kalacaktır.

 

İyi satış sonrası servis sundu, eğer varsa lütfen geri dönün sorular.

 

 

 

İletişim bilgileri
Hubei HYF Packaging Co., Ltd.

İlgili kişi: Carrie Zhou

Tel: +8615327161968

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)