Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Şirket Haberleri PLA SHRINK FİLM KULLANMANIN 5 AVANTAJI
Etkinlikler
Bizimle İletişim
86-027-83991169
Şimdi iletişime geçin

PLA SHRINK FİLM KULLANMANIN 5 AVANTAJI

2023-02-16

Son şirket haberleri PLA SHRINK FİLM KULLANMANIN 5 AVANTAJI

Projeniz için shrink film arıyorsanız, düşünmenin zamanı geldi.PLA büzülme filmi, çok yüksek bir büzülme oranına sahip olan ve büzülmek için daha az ısı gerektiren, aynı zamanda işleme sırasında diğer filmlere benzer özellikler sunan, petrokimyasallardan ziyade yenilenebilir malzemelerden yapılmış kompostlanabilir bir biyoplastik.Bu makale, PLA shrink filmi daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için PLA shrink filmin 5 avantajını tartışmaktadır.

 

PLA Shrink Film

 

PLA Shrink Film

 

 

Çevre dostu

 

PLA, mısır nişastası veya şeker kamışı gibi yenilenebilir kaynaklardan elde edildiği için çoğu termoplastik polimerden farklı olan biyo-esaslı bir plastiktir.Öte yandan çoğu plastik, yenilenemeyen petrol rezervlerinin damıtılması ve polimerleştirilmesinden elde edilir.Buna karşılık, petrol bazlı ürünlere olan bağımlılığın azalması PLA'yı çevre dostu gösteriyor.

 

parçalanabilir

 

PLA biyolojik olarak parçalanabilir ve polipropilen (PP), polietilen (PE) veya polistirene (PS) benzer özelliklere sahiptir.

 

kompostlanabilir

 

PLA kompostlanabilir bir plastiktir.Kompostlanabilir plastikler, kompostlama yoluyla parçalanabilen yeni nesil plastiklerdir.Genellikle nişasta, selüloz, soya proteini veya laktik asit gibi yenilenebilir ham maddelerden elde edilirler.Kompostlandıklarında üretip tekrar karbondioksit, su ve biyokütleye dönüşmeleri tehlikeli değildir.

 

toksik olmayan

 

PLA toksik değildir ve genellikle gıda işleme ve tıbbi implantlarda kullanılır ve zamanla vücutta biyolojik olarak parçalanır.Bununla birlikte, çoğu plastik gibi PLA da buhar veya sıvı olarak solunduğunda ve/veya cilt veya gözler tarafından emildiğinde toksik olma potansiyeline sahiptir.

 

Maliyet etkinliği

 

PLA, mevcut üretim ekipmanları kullanılarak üretilebilir.Bu, üretimi uygun maliyetli hale getirir.Ve PLA, yüksek verimle tüm biyoplastikler arasında en verimli ikinci olanıdır.

 

PLA shrink film hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?Bize Ulaşınuzman danışmanlığını güvence altına almak için bugün!

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Shrink Film Ruloları Tedarikçi. Telif hakkı © 2017-2024 shrinkfilmroll.com . Her hakkı saklıdır.