Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Şirket Haberleri PETG Isıyla Büzülen FİLMİN AVANTAJI
Etkinlikler
Bizimle İletişim
86-027-83991169
Şimdi iletişime geçin

PETG Isıyla Büzülen FİLMİN AVANTAJI

2023-05-22

Son şirket haberleri PETG Isıyla Büzülen FİLMİN AVANTAJI

PETG Isıyla Daralan Film geleneksel shrink filmin yerine geçer.Esas olarak paketleme kuralları ve düzensiz şekilli ürünler için kullanılır.Yüksek şeffaflığa ve iyi parlaklığa sahiptir.Ürünün görünümünü açıkça gösterebilir, bilinç duygusunu geliştirebilir ve yüksek kaliteyi yansıtabilir ve popülerdir.

Shrink film, ana hammadde olarak lineer düşük yoğunluklu polietilen ve kopolimerize polipropilenden (TPP, PPC) yapılır, gerekli katkı maddeleri eklenir ve ko-ekstrüzyon şişirme işlemi ile işlenir.Esas olarak çift kabarcık işleminde kullanılır.Dünyada Prandi süreci olarak da adlandırılır.Hammaddelerin farklı ekstrüderlerden eriyik ekstrüzyonudur.Özel olarak tasarlanmış birlikte ekstrüzyon kalıbı aracılığıyla, ilk film oluşturulur ve söndürülür ve ardından ısıtılır.Ürün ikincil şişirme germe ile elde edilir.

buEtiket için PETG Shrink Filmgüçlü uygulanabilirliğe, aşınma direncine, korozyon direncine ve süper su geçirmezliğe sahiptir.Dış ticaret ihracatı, kağıt yapımı, hırdavat, plastik kimyasalları, yapı malzemeleri ve gıda sanayi ambalajları için çok uygundur.Bugün size ambalaj filminin avantajlarını tanıtacağım:

1. Ambalaj filmi, çeşitli şekillerdeki malların paketlenmesi için uygundur, ürüne yakından yapıştırılabilir, şeffaflığa, güzel görünüme, temiz ve parlaklığa sahiptir ve ürünün çekiciliğini artırır.

2. Paketleme filmi ile paketlenen ürünler hijyenik ve temiz olup, kapalı paket toz ve nemden korunmalıdır.

3, ambalaj filmi şok direncine, darbe direncine ve iyi koruma özelliklerine sahiptir, paketlenmiş ürünler sıkı ve sabittir, küçük parçalar ambalajın ortasında olmayacaktır.

4, ambalaj filmi ayrıca her türlü kartonu değiştirmek için kullanılabilir, sadece ambalaj maliyetlerinden tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda ambalaj trendi doğrultusunda da kullanılabilir.

PETG Heat Shrinking Film

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Shrink Film Ruloları Tedarikçi. Telif hakkı © 2017-2024 shrinkfilmroll.com . Her hakkı saklıdır.