Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Şirket Haberleri Shrink sleeve avantajları
Etkinlikler
Bizimle İletişim
86-027-83991169
Şimdi iletişime geçin

Shrink sleeve avantajları

2018-01-17

Son şirket haberleri Shrink sleeve avantajları

Avantajları


SHRINK TEKNOLOJİSİ. NEDEN SHRINK SLEEVE?

Her yıl, küçültme manşonunun Rusya ve dünya pazarı boyunca yayılması, bireysel ve grup ambalajlar için giderek daha popüler hale gelmektedir. Rekabet talepleri nedeniyle, imalat şirketleri, ürünlerinin ambalajını geliştirmek ve tüketicileri daha çekici hale getirmek için yeni yollar aramaktadır. Ambalajın en önemli yönleri çağdaş tasarım ve işlevselliktir; Doğrudan başarılı satışlarla sonuçlanacak bileşenler.

MÜTEAHHİT TASARIMI

Shrink sleeve'ler, ambalajın yapısının ne kadar ayrıntılı olduğuna bakılmaksızın, herhangi bir ambalajın formuna uymasını sağlayan benzersiz malzemelerden yapılır ve diğer etiketleme yöntemlerine karşı büyük bir avantaj sağlar. Ürünümüz herhangi bir karmaşık geometrik şekle kolayca uygulanabilir ve ambalaj tasarımında ve rotogravür baskı yönteminde iyi çalışır. Yenilikçi tasarımı nedeniyle ürünümüz güçlü tüketici çekiciliğini ve ilgisini çekmektedir. Bu yeni gerçekleşme, birçok firmaya fırsat kapıları açar ve piyasadaki en ilginç ambalaj çözümlerini sergiler.

YÜKSEK FONKSİYONLUK


Bugün, shrink sleeve'ler, tüketici pazarının hemen her sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır ve bu da onları oldukça işlevsel hale getirmektedir. Uygulama alanına bağlı olarak, büzüşmeli manşonlar aynı zamanda aşağıdaki gibi işlevselliklerine de fayda sağlamaktadır:

1) Yüksek bilgi içeriğinin görüntülenmesi, geleneksel bilgi ile karşılaştırıldığında shrink etiketinde 360º daha fazla bilgi görüntülenebilir;


2) Kutu veya şişenin yüzeyindeki küçük fiziksel veya teknolojik kusurları gizlemek;


3) Ürünün sahteciliğe ve kurcalamaya karşı korunması;


4) Ürünün UV ışınlarına karşı korunması.

BAŞARILI PAZARLAMA


Shrink sleeve'lerin pazarlama açısından daha büyük faydaları vardır. Etiketleri küçülten yüksek kaliteli malzemeler, kağıt etiketleri üzerinde inkar edilemez bir rekabet avantajı sağlamakta ve tüketici talebini etkin bir şekilde teşvik etmektedir. Bu, yeni hedef müşteri gruplarının kazanılmasına yardımcı olur ve bu da uzun vadede daha yüksek satış ve kâr sonucu elde edilmesine yol açar.

Isı büzüşmeli teknolojinin fırsatlarını düşünün - belki de başarılı olmak için bugün ihtiyacınız olan en iyisi!

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Shrink Film Ruloları Tedarikçi. Telif hakkı © 2017-2024 shrinkfilmroll.com . Her hakkı saklıdır.