Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Şirket Haberleri Shrink Sleeve Etiketlerinin Faydaları
Etkinlikler
Bizimle İletişim
86-027-83991169
Şimdi iletişime geçin

Shrink Sleeve Etiketlerinin Faydaları

2018-01-24

Son şirket haberleri Shrink Sleeve Etiketlerinin Faydaları

Kol Etiketlerini Küçültme Nedeniyle 5 Neden Popüler Bir Etiketleme Seçimi


Ürününüzün etiketinde raflarda öne çıkmanın yeni bir yolunu mu arıyorsunuz? Kol etiketleri küçültmek isteyebilirsiniz.

Shrink sleeve etiketleri, ürünün kabı etrafına sarılmış etiketlerdir. Esnek, çekici ve dayanıklıdırlar. Bu gibi özellikler sayesinde, bu tarz etiketlemeyi kullanan çok fazla ürün var.

İşte kol etiketleri küçültmek isteyebilirsiniz ilk beş favori nedenleri vardır.

1. 360 Derece Markalı Olun


Shrink sleeve'ler tüm kapınızın etrafına sarılır, bu da markanızın şişeyi nasıl tuttuğuna veya rafa nasıl koyduğuna bakılmaksızın markanızın görüldüğü anlamına gelir. Bu tür 360 derecelik markalama, poz almaya çalışırken faydalıdır. Ürününüz raflarda ya da müşterinizin kullanımında ne kadar önemli olursa olsun, insanlar sizinkileri biliyor.

2. Garip Şekilli Kaplarla Çalışır

Bazen, kabınızın şekli kullandığınız etiketleme türünü sınırlayabilir. Bu etiketlemeyi olağanüstü zorlaştırabilir.

Shrink sleeve etiketleri bu mücadeleyi çözer. Konteynerinizdeki düzensiz şekillere yapışırlar, böylece her şey eşittir. Tasarımınızı doğru şekilde planlıyorsanız, etiketlerinizi kullanarak bu şekilleri hayata geçirebilir ve ürünlerinizi raflarda öne çıkarabilirsiniz.

3. Kolayca Kolayca Sabotaj Belirgin Mühür Ekleyebilirsiniz


Şişeleri teneffüs ettikten sonra Tylenol trajedisinden beri, gıda, ilaç ve kişisel ürün üreticileri, kurcalanmaya açık sızdırmazlık ihtiyacının daha da farkındalar.

Shrink sleeve etiketleri, ürünlerinizi satın alıncaya kadar güvenli hale getirmeyi kolaylaştırır. Bu işi yapan bir marka, 200 gözlü şişeleri ile Tic Tac'dır. Nişanlara erişmek için, tüketici etiketin üst yarısını çıkarmalı ve fark etmeden ürünü kurcalamayı imkânsız hale getirmelidir.

4. Konteynerleriniz Çevreci Çevrede


İşletmenize yeşil mi gitmek istiyorsunuz? Çevre dostu etiketlemeyi kullanmak isteyip istemediğinizden emin değil misiniz? Shrink sleeve etiketleri mükemmel bir alternatiftir. Yapışkan veya diğer çevre dostu olmayan etiketleme endişeleri hakkında endişelenmenize gerek kalmadan konteynerlerinizi çevre dostu tutmanıza olanak sağlar. Tüketiciler, shrink sleeve wrap 'i atıp, çöp kutusuna geri dönüşüm kutusuna atılabilirler.

5. Aşınmaya Dayanıklı


Shrink sleeve etiketleri ile ürünlerinizin iyi görünmesini sağlar! Bu etiketler çizilmeye, yırtılmaya ve diğer hasarlara karşı dayanıklıdır. Grafikler ayna kaplamasıdır, yani etiketi renklendirmek veya kazıma zorlaşır. Nakliye ve boşaltma işlemi sırasında etiketinizin lekelenmesi hakkında endişelenmenize gerek yoktur.

Kol Etiketlerini Küçültmek Hakkında Bilmeniz Gerekenler…


Henüz ikna oldun mu? Bu beş avantajı okuduktan sonra daraltılmış kılıf etiketlerini düşünüyorsanız, etiket uygulandıktan sonra nasıl yapıldığını ve ne beklemeleri gerektiğini bilmek için birkaç şey vardır.

Bu etiketlerin filmi bir kılıfta oluşturulmuştur. Bu etiketleri genellikle otomatik uygulama için rulo halinde alacaksınız. Etiketleri elle uygularsanız, bunu bir kesim sayfası olarak alacaksınız.

Etiketleme şirketiniz etiketi buzdolabında bir kamyona gönderecek ve böylece malzemeyi bozmayacaktır. Bu etiketleri mümkün olan en iyi durumda kalabilmeleri için serin bir yerde sakladığınızdan emin olun.

Bu etiketleri uygulamak için, shrink sleeve, kabınızın şekline uyacak şekilde ısıtılır. Bu yüzden etiketin garip şekilli konteynırlara uyması o kadar kolay olur - mükemmel bir şekilde yerine oturur. Lütfen dikkat: Garip şekilli bir kap kullanıyorsanız, ızgara kalıbı test etiketi yapmak iyi bir fikirdir. Etiketleme şirketlerinin çoğu, şişeyi gözden geçirdikten sonra, shrink seviyesini ve sanat dosyaları için gerekli distorsiyonu belirledikten sonra bunu sağlayacaktır. Böylelikle, konteynerin garip şekilleri ve konturları varsa, etiket uygulandığında hala kusursuz görünür.

Soru: Hiç kollu etiketleri küçültmeyi denediniz mi? Neden ya da neden olmasın?

Bu tür etiketlere olan faydalar açıktır. İyi görünüyorlar, bütünlüklerini koruyorlar ve işinizi çevre dostu tutuyorlar. Bunları özellikle seviyoruz çünkü fark etmeden ürünlerinizi kurcalamayı imkânsız kılıyorlar.

Kaplarınız için bu etiketin bir örneğini görmek ister misiniz? Ürününüz için iyi bir etiket seçeneği olup olmadığı konusunda sohbet etmek için bize ulaşın.

Altında Filed: İçecek, Renk, tasarım, Fleksografi, Gıda, Genel, Nasıl Yapılır, etiketler, ambalaj, Kişisel Bakım, Baskı, Trendler

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Shrink Film Ruloları Tedarikçi. Telif hakkı © 2017-2024 shrinkfilmroll.com . Her hakkı saklıdır.