Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Şirket Haberleri PVC SHRINK FİLMİN PARLAKLIĞI
Etkinlikler
Bizimle İletişim
86-027-83991169
Şimdi iletişime geçin

PVC SHRINK FİLMİN PARLAKLIĞI

2023-08-10

Son şirket haberleri PVC SHRINK FİLMİN PARLAKLIĞI

Shrink film, ondan fazla çeşit yardımcı malzeme ile karıştırılmış ve daha sonra üflenmiş etilen PVC reçinesinden yapılmıştır.İyi şeffaflık, kolay büzülme, yüksek mukavemet, büzülme oranının kullanıcı ihtiyaçlarına göre serbestçe ayarlanabilmesi ve güçlü çalışabilirlik ile karakterize edilir.Isıyla daralan etiket baskıları, küçük alanlı, tek satırlı, renkli blok etiketlerle sınırlı değildir.Geniş alanlı, çok renkli, çok amaçlı baskılar da artıyor.Büyük ölçekli performans etiketleme, reklam, yiyecek ve içecek etiketleme, fiyat etiketleri, günlük ihtiyaçlar, ev aletleri etiketleme vb.

 

Shrink film ticari markalarının avantajları, su direnci ve küf direncidir.Küçük fabrikaların çoğu için uygundur, çünkü küçük miktar, makine etiketleme veya kol etiketleme kullanmak uygun değildir.

 

Shrink filmin sunabileceği etki gittikçe güzelleşiyor ve işlevsellik güçleniyor.Yaşam kalitesinin artması, ambalaj filmlerinin çeşitlenmesi ile birlikte shrink filmlere olan gereksinimler gün geçtikçe artmaktadır.Ürün satış ve nakliyesinin ana rolü, ürünü stabilize etmek, örtmek ve korumaktır.Shrink filmlerin yüksek delinme direncine, iyi büzülebilirliğe ve karşılık gelen büzülme stresine sahip olması gerekir.Shrinkleme işlemi sırasında filmde delik olmamalıdır.Shrink filmler genellikle dış mekan uygulamaları için uygun olduğundan, UV anti-ultraviyole ajanların eklenmesi gerekir.Yüksek esnekliğe sahiptir, kırılması kolay değildir, güçlü patlama önleme kuvveti, güçlü darbe direnci, güçlü yırtılma direnci, güçlü çekme kuvveti vardır, kutu ambalajın yerini alabilir.Büzülme oranı yüksektir ve ısıyla büzüştükten sonra ürünler sıkıca sarılabilir.PE düz poşetten yapılmışsa (torbanın her iki ucu da açılır) ve ısıyla büzülürse, açıklığın iki ucu, taşıma için uygun olan 15 KG'lık bir ağırlığı taşıyabilen eşyaları kaldırabilir.%80'e kadar iyi şeffaflık ve ışık geçirgenliği.Ürünleri görüntüleyebilir ve ürünleri görünmez bir şekilde tanıtabilir.Aynı zamanda lojistik bağlantıdaki dağıtım hatalarını da azaltır.Nem geçirmez, su geçirmez ve toz geçirmezdir, bu sadece paketleme etkisini elde etmekle kalmaz, aynı zamanda güzel olur ve ürünü korur.

 

PVC Shrink Filmlerçeşitli endüstrilerin ambalaj ihtiyaçları için uygundur.Tek parça veya küçük toplama ambalajları ile büyük tepsi ambalajları için kullanılabilir.Zemin, hırdavat ve elektrikli ev aletleri gibiPlastik Şişeleri Ambalajlamak İçin PVC Shrink Film.PVC shrink film,% 40 ile% 60 arasında iyi şeffaflığa ve yüksek büzülmeye sahiptir ve maliyeti düşüktür, çekme mukavemeti yüksektir, sıcaklık büzülmesi büyüktür ve ısı kaynağı yüksek değildir. Ana işleme ısı kaynağı ısıdır Hava, kızılötesi veya her ikisinin bir kombinasyonu.

 

PVC Shrink Films

 

PVC Shrink Filmler

 

PVC shrink film, gıda, ilaç, steril sofra takımı, kırtasiye ve spor malzemeleri, zanaat hediyelikleri, basılı malzemeler, metal ve plastik ürünler, telefonlar, elektronik aletler vb. nesneler veya mallar.Kombinasyon (paket) paketlemede, yalnızca nem geçirmez, toz geçirmez, dokunmatik, şeffaf ekran vb. işlevlerini karşılamakla kalmaz, aynı zamanda ürünün çekiciliğini de artırır.Ambalaj trendiyle tanışın.Shrink film (torba) şu şekilde işlenebilir: düz torbalar, ark torbalar, trapez torbalar, üç boyutlu torbalar ve diğer özel şekilli torbalar.

 

PVC shrink film, emtia paketlemesinde yaygın olarak kullanılan bir tür paketleme malzemesidir.Şeffaf kap, sızdırmazlık ve nem geçirmez özelliklere sahiptir.Basit proses ekipmanı, düşük paketleme maliyeti ve çeşitli paketleme malzemeleri, işletmeler ve tüketiciler tarafından tercih edilmektedir.Buna paralel olarak, günümüzde hızla büyüyen ve sektördeki payı giderek artan PVC shrink filmlerde ağırlıklı olarak ısıyla daralan etiketler kullanılmaktadır.Yıllık büyüme oranının, sıradan etiket pazarının büyüme hızının çok üzerinde, yaklaşık %15 seviyesinde kalması bekleniyor.Büyük gelişme potansiyeli.Isıyla Daralan Filmlerambalaj endüstrisindeki en önemli olaylardan biri haline geliyor.

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Shrink Film Ruloları Tedarikçi. Telif hakkı © 2017-2024 shrinkfilmroll.com . Her hakkı saklıdır.