Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Şirket Haberleri PET şişeleri için kristalize edilebilir PET küçültücü kol etiketleri
Etkinlikler
Bizimle İletişim
86-027-83991169
Şimdi iletişime geçin

PET şişeleri için kristalize edilebilir PET küçültücü kol etiketleri

2024-01-17

Son şirket haberleri PET şişeleri için kristalize edilebilir PET küçültücü kol etiketleri

hakkında en son şirket haberleri PET şişeleri için kristalize edilebilir PET küçültücü kol etiketleri  0

Ürün dekorasyonu ve marka tanıtımının küresel pazarında, daraltıcı kollar, tam 360 °,şişeler gibi çok çeşitli ambalaj türleri için üstten aşağı dekore, bardaklar, tepsiler vb.


Sonuç olarak, küçülür kafesler, kitlesel renkli şişelere olan ihtiyacı azaltmaya yardımcı olabilir.Bu, geri dönüştürülmüş şişe malzemelerinin kalitesini artırmaya yardımcı olur ve geri dönüştürülmüş madde için daha geniş bir uygulama yelpazesini destekler..


Küçültme mangalları, FMCG (Hızlı Hareketli Tüketim Malları) ürünlerinin raf çekiciliğini en üst düzeye çıkarmak için karmaşık konteyner geometrileri ile yüksek kaliteli grafikleri birleştiren etkili bir etiketleme teknolojisi sunar.


In terms of volume PETG (glycol modified PET) film is currently the most abundant film type used for shrink sleeve labels in Europe and North America and has largely replaced PVC and Polystyrene based shrink sleeves.


Tarihsel olarak, PET kaplarının geri dönüşümünde tüm vücut küçülme mangalı ile etiketlenirken,PET şişelerinin geri dönüşümü akışından küçülme kapağı malzemesini tamamen çıkarmak, materyal uyumsuzluğu nedeniyle geri dönüşümlü PET ile sonraki işleme sorunlarını önlemek için çok önemliydi..


Marka sahipleri ambalaj malzemelerinin %100 geri dönüştürülebilirliğini görmeye çalışırken,Mevcut PETG küçülme kılıfları PET şişelerinin geri dönüşümü için bir bozucu olarak kabul edilir ve şişe PET akışından ayrılması gerekir.İnce duvarlı PET şişelerinin eğilimini göz önüne alarak, bu durum daha da sorunlu hale geliyor.Çünkü küçülme kapaklarının kuantitatif mekanik ayrımı da ayrım işleminde PET şişe geri dönüşümünün artan kayıplarına yol açar..


Malzeme ayırma ihtiyacının önlenmesi ve böylece rPET'in verimliliğini ve kalitesini artırmak için, kristallise edilebilir PET (cPET), PETG'ye teknik olarak karşılaştırılabilir bir alternatif olarak geliştirildi.PETG'nin aksine, kristalize edilebilir PET, PET şişesi geri dönüşüm akımı ile uyumludur ve rPET kalitesini olumsuz etkilemez, böylece her iki malzemenin de geri dönüşümü mümkündür,şişe PET ve cPET küçülme kapağı aynı anda.


Ancak, küçülme mangası basılı olduğundan,PET şişelerini geri dönüştürme sürecinde, geri dönüştürülen PET'in renk değişikliği ve kimyasal kirliliği gibi sorunlardan kaçınmak için baskı mürekkeplerini çıkarmak gerekir.Siegwerk, mevcut sıcak yıkama işleminde küçülme kapağından mürekkebin tamamen çıkarılmasını sağlamak için, küçülme kapağı için tüm ilgili baskı süreçleri için yıkanabilir mürekkep çözümleri geliştirdi. These UV-curing and solvent-based inks and primers ensure a smooth deinking of cPET-based shrink sleeves during the usual washing conditions in the PET bottle recycling process and at the same time are non-bleeding to avoid any contamination of the washing water which might affect the rPET quality.


Konseptin teknik uygulanabilirliğini test etmek için, cPET yıkanabilir mürekkeplerle birlikte,Siegwerk, içecek PET şişelerinin geri dönüşümünde Avrupa'da kristalize edilebilir PET küçülme kılıflarının kullanımını açmak için Klöckner Pentaplast ve MCC ile ortaklık kurdu.

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Shrink Film Ruloları Tedarikçi. Telif hakkı © 2017-2024 shrinkfilmroll.com . Her hakkı saklıdır.