Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Şirket Haberleri PVC SHRINK FİLM KULLANIMI
Etkinlikler
Bizimle İletişim
86-027-83991169
Şimdi iletişime geçin

PVC SHRINK FİLM KULLANIMI

2023-09-11

Son şirket haberleri PVC SHRINK FİLM KULLANIMI

PVC küçülme filmi, etilen reçiniyle on türden fazla yardımcı malzemeyi karıştırarak ve daha sonra iki kez şişerek yapılır.küçülme kullanıcı ihtiyaçlarına göre serbestçe ayarlanabilirŞarap, gıda, spor eşyaları, dezenfekte masa takımları, elektronik cihazlar, günlük ihtiyaçlar, el sanatları,Sigorta ürünleri, sesli görsel ürünler, ilaçlar, kağıt malzemeleri, oyuncaklar, portallar, plastik donanım, cam seramik vb.ve ürün toz ve israftan korunurŞu anda ideal bir film ambalaj malzemesidir.

 

Food PVC Shrink Film

 

Gıda PVC küçültme filmi

 

PVC küçültme filminin özellikleri nelerdir?PVC küçültme filmi tedarikçisi, PVC küçültme filmi gibi çeşitli küçültme filmlerinin özelliklerini çok iyi biliyoruz. Aşağıda PVC küçültme filminin özelliklerini ayrıntılı olarak açıklayacağız.

PVC daralma filmi aşağıdaki altı avantajı vardır:

1, güzel görünüm, malına yakın, bu yüzden de çeşitli farklı şekillerde mal ambalajı için uygun vücut ambalajı olarak adlandırılır;

2, iyi koruma, eğer küçültücü ambalajın iç ambalajı dış ambalaja asılı olan taşıma ambalajı ile birleştirildiğinde, iyi güvenilirliğe sahip olabilir;

3, iyi temizlik, özellikle hassas enstrümanlar için uygun, yüksek hassasiyetli elektronik bileşenler ambalaj;

4, iyi hırsızlık karşıtı, çeşitli gıdalar kaybı önlemek için büyük bir küçülme filmi ile birlikte paketlenir, bu yüzden özel bir olacakGıda PVC küçültme filmi,

5, istikrarı iyi, mallar ambalaj filmine düşmez;

6, PVC küçültme filmi şeffaflığı iyidir, müşteriler doğrudan ürün içeriğini görebilirler.

PVC küçülme filminin özelliklerini bilerek, PVC küçülme filminin kullanımını bilmek zor değildir.

Dekoratif film olarak PVC küçülme filmi kullanılarak, orta yoğunluklu bir tahta, parçacık tahta, kontrplak ve büyük miktarda lif tahta kullanılması mümkündür.böylece kullanılan ahşap miktarını azaltmakBu bakış açısından, PVC küçülme filmi ekolojik çevrenin korunmasına büyük katkıda bulundu.

İşleme sırasında PVC'nin erime sıcaklığı çok önemli bir işlem parametresi.PVC'nin akış özellikleri oldukça zayıf ve işlem aralığı darÖzellikle, büyük moleküler ağırlıklı PVC malzemeleri işlenmesi zordur (bu malzeme genellikle akış özelliklerini iyileştirmek için bir yağlayıcı içerir),Bu nedenle küçük moleküler ağırlıklı PVC malzemeleri genellikle kullanılır..

PVC küçülme oranı oldukça düşüktür, genellikle 0,2 ila 0,6%. Polietilen filmleri genellikle hem darbe kalıplaması hem de döküm işlemleri ile üretilir.Üflenmiş polietilen filmi bir üfleme kalıplama makinesi ile üfleme kalıplama derecesi PE parçacıklarından üflenir, ve düşük maliyetlidir, bu nedenle yaygın olarak kullanılır. döküm polietilen filminin kalınlığı tekdüze, ancak yüksek fiyatı nedeniyle nadiren kullanılır.

PVC malzemeleri genellikle gerçekte kullanılırken stabilizatörler, yağlayıcılar, yardımcı işleme ajanları, boyalar, darbe ajanları ve diğer katkı maddeleri ile eklenir.Farklı mekanik dayanıklılık ve işlevlere sahip ısı küçülebilir film üretmek için farklı reçine ve formül kullanılabilirDüşük dayanıklılık ve küçük ürün ağırlığı olan iç ambalajlar ve yüksek dayanıklılık gerektiren kaplar için mekanik ürünler için kullanılabilir.Malzemeler için taşıma ambalajı (dış ambalaj), vb. veOtomotiv PVC küçültme filmi.

Bakın, PVC küçülme filmi popülerliğimiz bitti.

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Shrink Film Ruloları Tedarikçi. Telif hakkı © 2017-2024 shrinkfilmroll.com . Her hakkı saklıdır.