Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Şirket Haberleri NE TÜR YAPIŞTIRILMIŞ FİLM KULLANIYORSUNUZ?
Etkinlikler
Bizimle İletişim
86-027-83991169
Şimdi iletişime geçin

NE TÜR YAPIŞTIRILMIŞ FİLM KULLANIYORSUNUZ?

2023-03-06

Son şirket haberleri NE TÜR YAPIŞTIRILMIŞ FİLM KULLANIYORSUNUZ?

Yeni satın alınan sebze ve meyveler, artıkları buzdolabında plastik bir örtü ile kaplanmadan önce yiyin.Bu sadece ip tadı değil, aynı zamanda daha hijyenik ve aynı zamanda gıdaların tazeliğini uzatmada streç filmin rolü büyük.Bu yüzden ev hayatımızda her gün naylon kullanmamız gerekiyor.

 

Streç filmin malzemesi

Streç filmin görüntüsüne bakmayın ama aslında malzemesi çok farklı.Streç film malzemeleri polietilen (PE film), polivinil klorür (PVDC film), polimetilpenten (PMP film), polivinil klorür (PVC film) dört, güvenlik, ısı direnci ve diğer yönlerden farklı streç film malzemelerine ayrılabilir. .

 

Şekil 1'de polietilen, polimerizasyon yoluyla etilenden yapılmış bir termoplastik reçinedir.Endüstride ayrıca etilen kopolimerleri ve az miktarda alfa-olefin içerir.Polietilen kokusuzdur, toksik değildir, balmumu gibi hissettirir, mükemmel düşük sıcaklık direncine sahiptir (en düşük kullanım sıcaklığı -100 ~ -70 ° C'ye ulaşabilir), iyi kimyasal kararlılık, çoğu asit ve bazın erozyonuna karşı koyabilir (dayanıklı değil) oksitleyici özelliklere sahip asitler).Oda sıcaklığında genel çözücülerde çözünmez, küçük su emme, mükemmel elektrik yalıtımı.

 

2, polivinil klorür: PVC, peroksit, azo bileşikleri ve diğer başlatıcıların etkisi altında vinil klorür monomerinin polimerizasyonu veya ışık ve ısı ile serbest radikal polimerizasyon reaksiyon mekanizması ile yapılan bir polimerdir.Vinil klorür homopolimeri ve vinil klorür kopolimeri toplu olarak vinil klorür reçinesi olarak adlandırılır.

 

3, poliviniliden klorür: PVDC olarak adlandırılan poliviniliden klorür, viniliden klorür homopolimeri ve kopolimeri geleneksel olarak Sharon reçinesi olarak anılır, ticari polimeri viniliden klorür ve vinil klorür, akrilat veya akrilik kopolimerdir.Kopolimer monomer seçimi, kopolimerlerin doğası üzerinde büyük bir etkiye sahiptir, kopolimerlerin şekli, eriterek işleme, çözelti kaplama, dispersiyon kaplama ve diğer işleme yöntemlerine göre belirlenmelidir.

 

What Kind of Cling Film Do You Use?cid=4

 

Plastik ambalaj yerine plastik poşet kullanabilir miyim?

Cevap mümkün değil.Streç film tamamen kapalı değildir, ancak koruma rolünü elde etmek için bakterilerin çoğalmasını önlemek için belirli bir derecede nefes alabilirliğe sahiptir.Ve plastik poşetlerin nefes alabilirliği çok zayıftır, nem içeriği yüksek meyveyi korumak için kullanılırsa, oksijen eksikliğine yol açmak ve bozulma hızını hızlandırmak kolaydır.Bu nedenle streç film yerine plastik poşetler kullanılamaz.

 

HYFshrink sleeve ambalaj, ilaç endüstrileri ve biyolojik olarak parçalanabilen malzemelerde yüksek kaliteli filmler ve en son ürün yenilikleri sunarak tüm Avrupa'daki müşterilere hizmet vermektedir.

 

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Shrink Film Ruloları Tedarikçi. Telif hakkı © 2017-2024 shrinkfilmroll.com . Her hakkı saklıdır.