Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Şirket Haberleri BİLMEK İSTEDİKLERİNİZ: PETG SHRINK FİLM HAKKINDA
Etkinlikler
Bizimle İletişim
86-027-83991169
Şimdi iletişime geçin

BİLMEK İSTEDİKLERİNİZ: PETG SHRINK FİLM HAKKINDA

2023-04-17

Son şirket haberleri BİLMEK İSTEDİKLERİNİZ: PETG SHRINK FİLM HAKKINDA

PETGbir tür kristal olmayan kopolyesterdir, kopolimerde CHDM'nin artmasıyla erime noktası düşer, camsı geçiş sıcaklığı yükselir, kristallik azalır ve sonunda amorf polimer oluşur.Genel olarak PETG'deki CHDM içeriği %30-%40 daha uygundur.İyi viskozite, şeffaflık, renk, kimyasal direnç ve stres beyazlatma direncine sahiptir.Hızlı bir şekilde ısıyla şekillendirilebilir veya ekstrüde edilebilir ve üflemeli kalıplanabilir.Viskozite akrilikten (akrilik) daha iyidir.Ürünleri son derece şeffaftır, mükemmel darbe direncine sahiptir, özellikle kalın cidarlı şeffaf ürünlerin kalıplanması için uygundur ve işleme ve kalıplama performansı mükemmeldir ve tasarımcının niyetine göre herhangi bir şekilde tasarlanabilir.Makine bitirme

 

PETG'nin Özellikleri

PETG ürünleri yüksek şeffaflığa, iyi parlaklığa ve camsı dokuya sahiptir.Mükemmel darbe dayanımı, tokluk, ısı direnci, hava koşullarına dayanıklılık, kimyasal direnç, renklendirme gücü, kolay kalıplama ve işleme, iyi hijyen (FDA uyumlu), vb. özelliklere sahip yeni bir şeffaf mühendislik plastiği türüdür. BPA içermez ve bir yeni nesil çevre dostu plastik.

 

What You Want to Know: About Petg Shrink Film

 

PETG Shrink Film

PETG, %70'in üzerinde bir büzülme oranına sahip olan ve yüksek emme gücü, yüksek şeffaflık, yüksek parlaklık, düşük pusluluk, kolay baskı avantajları ile karmaşık şekilli kaplar için ambalaj haline getirilebilen yüksek performanslı shrink filme özel olarak uygulanır. , düşmesi kolay değildir, saklandığında düşük doğal büzülme oranı, içecek şişelerine, gıda ve kimyasallara uygulandığında;ling ürünleri için shrink ambalaj ve elektronik ürünler için shrink etiketler vb. kaliteli yüzeyler.Tek yönlü streç PET, ısıyla daralan film, çeşitli kutular, polyester şişeler, çeşitli kaplar ve diğer harici etiketler için uygundur.PETG shrink film, PVC shrink film ile karşılaştırıldığında çevre dostu olma avantajına da sahiptir.

 

HYF PETG shrink filmler"kağıt görünümünü" eksiksiz bir 360° etiket dekorasyonuna genişleterek ürünlerinizi zengin mat yüzeyler ve hoş renklerle geliştirmek için tasarlanmıştır.Filmin net mat görünümü, kullanımı kolaylaştıran geleneksel mat mürekkeplerden ziyade yansıtıcılıktan gelir.Bu birinci sınıf film tamamen mattır ve şu anda piyasada bulunan parlak şeffaf filmlere popüler bir alternatif sunar.

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Shrink Film Ruloları Tedarikçi. Telif hakkı © 2017-2024 shrinkfilmroll.com . Her hakkı saklıdır.