Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Şirket Haberleri NEDEN SHRINK WRAP KULLANMALIYIZ?
Etkinlikler
Bizimle İletişim
86-027-83991169
Şimdi iletişime geçin

NEDEN SHRINK WRAP KULLANMALIYIZ?

2023-02-13

Son şirket haberleri NEDEN SHRINK WRAP KULLANMALIYIZ?

Shrink ambalajöğeleri bir arada tutar ve tozdan ve hava şartlarından korur.Herhangi bir şeyin etrafına sarabilir ve ardından filmi ısıtarak sıkı oturan, kendinden sızdırmaz bir paket oluşturabilirsiniz.Shrink sarma, işimize çok çeşitli avantajlar sunar.

 

Shrink wrap

 

dayanıklılık

 

Shrink ambalajın dayanıklılığı, paketinizin içeriğini korumanıza ve saklamanıza olanak tanır.PVC, CD'leri, yazılım kutularını ve ofis malzemelerini paketlemek için geleneksel bir seçimdir.

 

Koruyucu etki

 

Büzülen sargıya ısı uygulandığında, çok sıkı bir sızdırmazlık oluşturur.Bu plastik conta daha sonra büzülen ambalajın içeriğini tamamen korur.Kapatıldıktan sonra, bu öğeler artık toz, kir veya nemden kaynaklanan hasarlara karşı hassas değildir.

Bazı şrink ambalaj türleri, paketlerinizi güneşin zararlı ışınlarından korumak için UV koruması bile sunar.Ayrıca shrink filmler, çabuk bozulan ürünlerin raf ömrünün uzamasına yardımcı olur ve paket içeriklerinin kokusunu gizleyebilir.

 

kurcalamaya dayanıklı

 

Büzülen ambalajlar sızdırmaz hale getirdikleri ve uygulandıktan sonra şeklini korudukları için herhangi bir kurcalama anında fark edilir.Bu nedenle gıda üreticilerinin yanı sıra birçok ilaç firması da artık ürünlerini shrink ambalajlıyor.Bankalar ve devlet kurumları tarafından kullanılan bazı shrink film türleri, plastik gerildiğinde, mühürlü öğeye dokunulduğunu belirtmek için renk değiştirir.

 

Kolaylık

 

Shrink ambalaj, her boyuttaki ürün için uygun olan birkaç ambalaj malzemesinden biridir.Şeker ve hırdavat bantlanabilir ve streç filmle sarılabilir.Römork ve tren yükleri, kolay taşıma için streç filmle sarılabilir.

 

Markalaşma

 

Shrink ambalaj, ürününüzü tanıtmak için renkler, metin, resimler ve logolarla tasarlanabilir.Marka bilinirliğini artıran ve müşterilerinize sizi daha görünür kılan bir pazarlama aracıdır.

 

koruma

 

Nakliye için veya raf ömrünü uzatmak için muhafaza edilmesi gereken birçok gıda, şrink ambalajda tutulur.

 

Maliyetleri azaltmak

 

Birçok marka, şrinkli ambalajın sağlamlığından ve dayanıklılığından yararlanarak, oluklu ambalajı çoklu paketli ürünlerinden tamamen çıkarabilmiştir.Hafif ürünler (tek kullanımlık cipsler gibi) plastik torbalarda paketlenebilir.Bu, yalnızca paketleme maliyetlerini düşürmeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda raf ayak izinizi en aza indirir ve tesisinizde yer açar.

 

 

Shrink ambalaj sandığınızdan daha faydalıdır ve işinizi yepyeni bir seviyeye taşıyabilir.Halihazırda streç film kullanmıyorsanız, neden bugün başlamıyorsunuz?

her zaman bizim göz atabilirsinizçevrimiçi envanter, veyabize Ulaşınücretsiz fiyat teklifi için.

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Shrink Film Ruloları Tedarikçi. Telif hakkı © 2017-2024 shrinkfilmroll.com . Her hakkı saklıdır.