Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Şirket Haberleri PVC SHRINK FILM'in Geniş Uygulanması
Etkinlikler
Bizimle İletişim
86-027-83991169
Şimdi iletişime geçin

PVC SHRINK FILM'in Geniş Uygulanması

2023-10-07

Son şirket haberleri PVC SHRINK FILM'in Geniş Uygulanması

PVC küçültme filmikısaltıcı kılıf etiketleri için ana hammadde, kısmen bu reçinin PETG ve OPS'den daha ucuz olması nedeniyle. Ayrıca, PVC kısaltıcı filminin küçülme aralığı nispeten geniştir,ve küçülebilir sıcaklık tolere edilebilir nispeten geniş, bu nedenle ısıtma ekipmanlarının kontrol gereksinimlerinin yüksek olması gerekmez.Geri dönüşüm sürecinde süspansiyon ayrımcılık teknolojisini kullanmak daha zordur.Bu iki reçinin yoğunluğu çok yakın olduğu için çevresel endişeler, özellikle Avrupa'da, ısı kısaltılabilir etiketlerde PVC'nin uygulanmasına etkisi olmaya başlıyor.PVC'nin piyasa gelişim potansiyeli nispeten azdır., ancak seri üretimde büyük avantajlara ve kârlara sahiptir. PVC daralma filminin özellikleri çok açıktır. Öncelikle, nispeten yüksek esnekliğe sahiptir ve kırılması kolay değildir.Patlama karşıtı kuvvet nispeten güçlüdür ve aynı zamanda belirli bir darbe direnci vardırTam da bu özellikler nedeniyle insanlar yeni üretilen ambalajı aslında ürün için koruyucu bir film olarak kullandılar.ürünün görünümünü müşterilerin zihninde izlenimi artırmak için hasar görmemesi için daha iyi korur..

 

PVC Shrink Film

 

PVC küçültme filmi

 

PVC küçülme filmi, temel olarak tüm endüstrilerin ürün ambalajlama ihtiyaçları için uygundur.Tek parça veya küçük koleksiyon ambalajı için kullanılabilir., veya büyük palet ambalajı.PVC baskı filmleri, içecekler, ilaçlar, dil ve oluk zeminleri, donanım cihazları ve diğer ısı kısaltılabilir ambalajlar, ancak aynı zamanda bazı ürünler için nispeten uygun değildir.Ağır nesnelerPazarın genişlemesiyle birlikte, ambalaj talebi giderek daha genişleşiyor. Paketlenmesi gereken ürünler, ambalaj malzemelerine giderek daha fazla dokunuyor.Geleneksel kağıtlara ek olarak, cam ve metal ambalajlar, ambalaj yapmak için yeni malzemelerin kullanımını keşfetmeye başladık ve bitki malzemeleri piyasaya girmeye başladı.Ve alışveriş alışkanlıkları daha da zorlaşıyor.Kırılma filmi iyi şeffaflık, iyi sertlik, darbe direnci, korozyon direnci ve düşük su buharı iletim oranı özelliklerine sahiptir.Film belirli bir ısıya maruz kaldığında, ürünü otomatik olarak küçülterek sıkı bir şekilde sarar ve böylece ürünü korur, ayrıca nemden, küften, pastan, kirlilikten, hasar ve hırsızlıktan korur.Mal depolama ve nakliye istikrarı, basit ambalajlama teknolojisi ve ekipmanı, otomatik ısı küçültme ambalajını uygulamak kolaydır.

 

PVC küçülme filmi, çeşitli endüstrilerin ambalaj ihtiyaçları için uygundur. Tek parça veya küçük koleksiyon ambalajı ve büyük tepsilerde ambalaj için kullanılabilir.Oyuncaklar, tekstil, kağıt ürünleri, içecekler, ilaçlar ve işletmeler.PVC küçülme filmi, PVC reçineyi bir düzine fazla yardımcı malzemeyle karıştırarak ve iki kez şişerek yapılır. İyi parlaklık, kolay küçülme, yüksek dayanıklılık, küçülme oranı kullanıcı ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir ve işlevsellik güçlüdür. PVC küçülme filmi iyi şeffaflığa sahiptir,yüksek küçülme, büyük germe dayanıklılığı, büyük sıcaklık küçülmesi ve düşük ısı kaynağı gereksinimleri.

 

PVC küçülme filmi, malzeme ambalajında yaygın olarak kullanılan bir tür ambalaj malzemesidir. Şeffaf kap, mühürlenme ve nem geçirmez özelliklerine sahiptir. Basit işlem ekipmanları,düşük ambalaj maliyeti, ve çeşitli ambalaj malzemeleri işletmeler ve tüketiciler tarafından tercih edilir.Isı daraltma filmleriesas olarak şu anda hızla büyüyen, endüstri payı genişleyen ve gelişim potansiyeli çok büyük olan PVC daralma filminde kullanılır.

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Shrink Film Ruloları Tedarikçi. Telif hakkı © 2017-2024 shrinkfilmroll.com . Her hakkı saklıdır.